Sabine liswicki uderzenie forhend na biegu — Zdjęcie stockowe
Tylko do użycia redakcyjnego

Sabine liswicki uderzenie forhend na biegu — Fotografia stockowa redakcyjna

Niemiecki kobiet tenisista gracz sabine liswicki uderzenie kolejny przodek w swoim pierwszym meczu rundy w sony chanionships open tennis crandon Park na klucz biscayne, florida 20 marca 2013 r. liswicki utracone przez wyniki 6-3,3-6,6-4

— Zdjęcie od Wimbledon

Ta sama seria:

Laura robson zwycięzcy Wielkiej Brytanii przez camila giorgi w trzech setach (6-2,4-6,6-3) w pierwszej rundzie turnieju open tennis sony w parku crandon, klucz biscayne, florida na 20 marca 2013 teraz w do ćwierćfinału Wimbledonu
Laura Robson — Zdjęcie stockowe
Szczery i obrabianych strzał sabine wisticki podczas utraty pierwszy mecz w sony otwarte Mistrzostwa w tenisie na klucz biscayne, florida na 20 marca 2013.she jest obecnie przez do pół finału Wimbledonu
Portret sabine listicki — Zdjęcie stockowe
Średnio zbliżenie forhend follow-through Niemka tenisista gracz sabine lisicky. Zdjęcia zrobione podczas jej pierwszej rundzie meczu w turnieju open tennis sony na klucz biscayne, florida 20 marca 2013.
Follow-through forhend — Zdjęcie stockowe
Serena Williams przygotowując backhand podczas wiecu z Naomi Osaka w pierwszym meczu znalazłem się w Miami otwarty turniej tenisowy w Brandon Park, Key Biscayne, Floryda na 21 marca 2018 r. Osaka Pani wygrał w dwóch setach 6-3,6-2.
Serena Williams Przygotowując Backhand Podczas Wiecu Naomi Osaka Pierwszym Meczu — Zdjęcie stockowe
Naomi Osaka przygotowanie trafić dwa leworęczna w swoim pierwszym meczu rundy przeciwko Serena Williams w Miami otwarty turniej tenisowy na Florydzie Crandon Park, Key Biscayne, na 21 marca 2018 r. MS Osaka wygrał w dwóch setach 6-3,6-2.
Naomi Osaka Przygotowanie Trafić Dwa Leworęczna Swoim Pierwszym Meczu Rundy — Zdjęcie stockowe
Sabine liswicki niemieckich kobiet profesjonalny tenisista przygotowanie służyć podczas pierwszej rundy meczu, który przegrała w trzech ustawia (6-3,3-6,6-4) w turnieju open tennis syna na klucz biscayne, florida
Portret tenisa kobiet Pro — Zdjęcie stockowe
Victoria Azarenka Białorusi służący do Catherine Bellis USA meczu pierwszej rundy w Miami Open Crandon Park, Key Biscayne, Florida na 21 marca 2018 r. Azarenka Pani wygrał mecz 6-2.6-0.
Victoria Azarenka Białorusi Służący Catherine Bellis Usa Meczu Pierwszej Rundy — Zdjęcie stockowe
Carla Suarez Navarro, służąc do Andrea Petkovic podczas ich kobiety pół meczu finałowym w Miami Open, Crandon Park, Key Biscayne, Florida, 2 kwi 2015. Navarro Pani wygrał w dwóch setach 6-3 6-4
Usługi po drodze — Zdjęcie stockowe
Serena Williams powrót służyć przeciwko Naomi Osaka w ich pierwszym meczu rundy Miami otwarty turniej tenisowy na Florydzie Crandon Park, Key Biscayne, na 21 marca 2018 r. Wygrała Pani Osaka w prosty zestaw 6-3,6-2.
Serena Williams Powrót Służyć Przeciwko Naomi Osaka Ich Pierwszym Meczu — Zdjęcie stockowe
Sabine lisicki Niemka profesjonalny tenisista uderzenie mocy służyć podczas jej utraty meczu pierwszej rundy w syn otwarty turniej tenisa w centrum tenisowe crandon park na klucz biscayne, florida
Podawać moc — Zdjęcie stockowe
Serena Williams służący do Naomi Osaka w ich pięści cały mecz w Miami otwarty turniej tenisowy w mflorida Crandon Park, Key Biscayne, 21. March2018. Osaka Pani wygrał w dwóch setach 6-3,6-2.
Serena Williams Służący Naomi Osaka Ich Pięści Cały Mecz Miami — Zdjęcie stockowe
Kei Nikishori z Japonii służąc John Isner w Stanach Zjednoczonych podczas ich ćwierćfinał meczu singli mężczyzn w Miami Open Tennis, Crandon Park Tennis Center, Key Biscayne, Floryda na 2 kwietnia 2015. Pan Isner zwyciężył w prostych zestawach 6-4 6-3
Kei Nikoshori — Zdjęcie stockowe
Victoria Azarenka przygotowanie do zagrania praworęcznego forehandu zwrot w jej meczu z Christine Bellis na pierwszy dzień i pierwsza runda otwartych Miami, Crandon Park, Key Biscayne, Florida na 21 marca 2018 r. Azarenka Pani drewna meczu 6-2,6-0.
Victoria Azarenka Przygotowanie Zagrania Praworęcznego Forehandu Zwrot Jej Meczu Christine — Zdjęcie stockowe
Sabine lisicki Niemka profesjonalny tenisista koncentrując się na otrzymujący służyć podczas pierwszej rundy meczu, który przegrała w trzech ustawia na turnieju open tennis sony na klucz biscayne, florida 20 marca 2013.
Sabine Lisicki Receiving Serve — Zdjęcie stockowe
Camila giorgi Włoch stracił w pierwszej rundzie turnieju open tennis sony do laura robson Wielkiej Brytanii 20 marca 2013 r., w centrum tenisowe crandon park na klucz biscayne, florida. (6-2,4-6,6-3)
Camila giorgi — Zdjęcie stockowe
John Isner przygotowuje się do powrotu do służby w jego ćwierćfinale meczu z kei Nikishori w Miami Open w Crandon Park Tennis Center, Key Biscayne na Florydzie w dniu 2 kwietnia 2015, Mr. Isner zwyciężył w prostych zestawach 6-4 6-3.
Usługi zwrotu Prep — Zdjęcie stockowe

Informacje o użyciu

Możesz użyć tego zdjęcia redakcyjnego bez tantiem "Sabine liswicki uderzenie forhend na biegu" do celów osobistych i niekomercyjnych zgodnie z licencją standardową. Ten obraz stockowy może być używany do zilustrowania historii w artykułach w gazetach i czasopismach oraz postach na blogu. Należy pamiętać, że zdjęcia z zasobów redakcyjnych nie mogą być wykorzystywane w materiałach reklamowych lub promocyjnych.

Możesz kupić to zdjęcie redakcyjne i pobrać je w wysokiej rozdzielczości do 4928x3264. Data wgrania: 22 mar 2013