Puchar CONCACAF złota — Zdjęcie stockowe
Tylko do użycia redakcyjnego

Puchar CONCACAF złota — Fotografia stockowa redakcyjna

Pasadena, ca. - 25 maja. Meksyk świętuje swoje zwycięstwo nad Stanami Zjednoczonymi, w grze mistrzostwo Złoty Puchar concacaf 2011 na 25 maja 2011 r. w misce róża wyprzedane.

— Zdjęcie od photoworksmedia

Ta sama seria:

1 czerwca 2011 roku. Chivas usa świętować bramkę już w drugiej połowie gry w major league soccer gra między vancouver whitecaps fc i chivas usa w centrum macierzystej wagonowni. Chivas udał się do remisu spieniona o końcowy wynik 1-1.
Chivas usa świętować bramkę już w drugiej połowie gry podczas gry — Zdjęcie stockowe
2011 March 19. Chivas USA defender Jimmy Conrad (mid) celebrates after a Chivas USA goal during the Major League Soccer game between Sporting Kansas City and Chivas USA at the Home Depot Center. Kansas City beat Chivas USA 3-2
Jimmy conrad obchodzi po gola chivas usa podczas gry — Zdjęcie stockowe
9 kwietnia 2011: chivas usa od 11 przed major league mecz piłki nożnej pomiędzy columbus crew i chivas usa w centrum macierzystej wagonowni. Chivas usa i columbus crew udał się rysować wynik jest 0-0.
Chivas usa od 11 przed major league soccer gry — Zdjęcie stockowe
Carson, ca. - 25 października. Chivas usa począwszy od 11 przed chivas usa vs houston dynamo mecz na 25 października 2009 w centrum macierzystej wagonowni carson.
Chivas usa vs houston dynamo mecz — Zdjęcie stockowe
3 marca 2010: simon elliott (l) i jonathan dos santos (r) w akcji w Nowej Zelandii vs Meksyk towarzyskim na rose Bowl w Pasadenie, Kalifornia.
Simon elliott i jonathan dos santos w akcji podczas gry — Zdjęcie stockowe
Pasadena, ca. - 25 maja. Meksyk f javier chicharito hernandez n14 i Stanach Zjednoczonych d eric lichaj n14 podczas gry Mistrzostwa concacaf 2011 Złoty Puchar na 25 maja 2011
22 maja 2010: prawdziwe słone jezioro okazji 89 minut celem przez fabian właściwie: espindola podczas chivas usa vs gry prawdziwe słone jezioro w centrum domu zajezdni w carson, california. prawdziwe słone jezioro udał się do pokonania chivas usa o końcowy wynik 2-1.
Prawdziwe słone jezioro świętować 89 minut celem przez fabian właściwie: espindola podczas gry — Zdjęcie stockowe
Carson, ca. - 23 kwietnia. los angeles galaxy od 11 przed major league mecz piłki nożnej pomiędzy portland timbers i los angeles galaxy w centrum domu zajezdni
MLS gra między portland timbers & los angeles galaxy — Zdjęcie stockowe
Pasadena, ca. - 25 maja. Meksyk m andres guardado n18 (l) & Stany f freddy adu n20 (r) podczas gry championship Złoty Puchar concacaf 2011 na 25 maja 2011
3 marca 2010: ricardo osorio głowy piłkę w Nowej Zelandii vs Meksyk towarzyskim na rose Bowl w Pasadenie, Kalifornia.
Ricardo osorio głowy piłkę podczas gry — Zdjęcie stockowe
29 sierpnia 2010: chivas usa świętować gola chivas usa do przodu justin braun podczas chivas usa vs dc Wielka gra w centrum macierzystej wagonowni, chivas usa udał się do porażki Wielka z wynikiem 1-0
Chivas usa świętować gola chivas usa do przodu justin braun podczas gry — Zdjęcie stockowe
29 sierpnia 2010: chivas usa świętować cel przez chivas usa do przodu justin braun (l) podczas chivas usa vs dc Wielka gra w centrum macierzystej wagonowni, chivas usa prowadzi Wielka w połowie z wynikiem 1-0
2012 March 10: Los Angeles Galaxy midfielder David Beckham and the rest of the Galaxy enter the stadium before the Major League Soccer game between Real Salt Lake and the Los Angeles Galaxy at the Home Depot Center
David beckham i reszta galaktyki wejść na stadion przed meczem — Zdjęcie stockowe
3 marca 2010: andrew boyens (l) slajdów zajmuje andres guardado (r) w Nowej Zelandii vs Meksyk towarzyskim na rose Bowl w Pasadenie, Kalifornia.
Andrew boyens slajd zajmuje andres guardado — Zdjęcie stockowe

Informacje o użyciu

Możesz użyć tego zdjęcia redakcyjnego bez tantiem "Puchar CONCACAF złota" do celów osobistych i niekomercyjnych zgodnie z licencją standardową. Ten obraz stockowy może być używany do zilustrowania historii w artykułach w gazetach i czasopismach oraz postach na blogu. Należy pamiętać, że zdjęcia z zasobów redakcyjnych nie mogą być wykorzystywane w materiałach reklamowych lub promocyjnych.

Możesz kupić to zdjęcie redakcyjne i pobrać je w wysokiej rozdzielczości do 3000x2000. Data wgrania: 30 paź 2012