Kurt Warner zalicza pięć przyłożeń w 51-45 Ot zwycięstwa nad Green Bay Packers w Nfc Wild Card Game w Phoenix, Az. — Zdjęcie stockowe
Tylko do użycia redakcyjnego

Kurt Warner zalicza pięć przyłożeń w 51-45 Ot zwycięstwa nad Green Bay Packers w Nfc Wild Card Game w Phoenix, Az. — Fotografia stockowa redakcyjna

Kurt Warner z Arizona Cardinals miał jeden z jego najlepszych dni jako rozgrywający Nfl w wiodących Arizona Cardinals nadgodziny wygrać ponad Green Bay Packers. Kurt Warner przekazany dla pięciu przyłożenia i będzie 29/33 379 metrów.

— Zdjęcie od Thousandwords

Ta sama seria:

Kurt Warner z Arizona 's Cardinals w akcji przeciwko Green Bay Packers w Nfc Wild Card Game rozegranej 10 stycznia 2010 w Phoenix, Az.
Kurt Warner przechodzi do pięciu przyłożenia. — Zdjęcie stockowe
Aron Rodgers quarterback dla Green Bay Packers, szuka otwartego odbiornika w Nfc Wild Card Game 10 stycznia 2010 w Phoenix Arizona
Dla Greenbay Packers rozgrywający Aaron Rodgers. — Zdjęcie stockowe
Aaron Rodgers quarterback dla Green Bay Packers rozgrzewa się przed rozpoczęciem meczu Wildcard 2010 przeciwko Arizona Cardinals. Mecz rozegrano 10 stycznia 2010 roku w Phoenix, Az i wygrali go kardynałowie 51-45, aby przejść do następnej rundy..
Spencer Havner Green Bay Packer Tight End zdobywa przyłożenie przeciwko Arizona Cardinals w meczu Nfc Wild Card rozegranym 10 stycznia 2010 w Phoenix, Az.
Spencer Havner zdobywa czwartą kwartę przyłożenia dla Green Bay Packers kontra Arizona Cardinals. — Zdjęcie stockowe
Steve Breaston z Arizony Cardinals zdobywa punkt w czwartej kwarcie, by podnieść Cardinals o 45-38 punktów. Steve Breaston na dzień miał siedem połowów na 125 jardów. Kardynałowie wygrali mecz w godzinach nadliczbowych, zdobywając 51 punktów.-
Steve Breaston sprawia, że recepcja w 4 kwartale o todays's — Zdjęcie stockowe
Aaron Rodgers quarterback dla Green Bay Packers miał trudny mecz i został zwolniony pięć razy i wystartował raz w dzisiejszym meczu Nfc Wild Card. Gra została rozegrana 10 stycznia 2010 w Phoenix, Az.
Aaron Rodgers zostaje zwolniony podczas dzisiejszej gry Nfl Wildcard. — Zdjęcie stockowe
Aron Rodgers quarterback dla Green Bay Packers w drugim kwartale zdobywa przyłożenie, odcinając Cardinals prowadzi do 17-7 na meczu Nfc Wild Card rozegranym 10 stycznia 2010 w Phoenix, Az.
Aaron Rodgers zaorał sobie drogę do przyłożenia podczas Nfc Wild Card Game vs. Arizona Cardinals.Nfl, National Football League, gra, sport, sportowiec, profesjonalny, kontakt, gwałtowny, bieg, hit, kask, Jersey, mundur, skarpetki, poduszki, fani, doping, korzeń, szczęśliwy, — Zdjęcie stockowe
Redskins Qb Kirk Cousins w akcji przeciwko New England Patriots, czwartek, 7 sierpnia 2014 w Landover, Md.
James White Rb z New England Patriots — Zdjęcie stockowe
Aaron Rodgers quarterback dla Green Bay Packers zaliczył cztery przyłożenia w dzisiejszym meczu Nfc Wild Card przeciwko Arizonie 10 stycznia 2010 w Phoenix, Az.
Aaron Rodgers zalicza cztery przyłożenia w dzisiejszym meczu Nfl Wildcard przeciwko Arizonie Cardinals — Zdjęcie stockowe
Wczesny Doucet, Wr z Arizona Cardinals w akcji podczas rozgrywki Nfc Wild Card przeciwko Green Bay Packers. Mecz odbył się 10 stycznia 2010 roku w Phoenix, Az. Kardynałowie pokonali Packersów 51-45 w Ot, by przejść do następnej rundy..
Aaron Rodgers przechodzi na cztery przyłożenia w dzisiejszym Nfl symboli wieloznacznych — Zdjęcie stockowe
Larry Fitzgerald z Arizona Cardinals idzie do połowu w akcji gry w trzecim kwartale vs Green Bay Packers w 2010 Nfc Wild Card w Phoenix. Az..
Larry Fitzgerald idzie skacząc połów. — Zdjęcie stockowe
Patrioci QB Jimmy Garoppolo w meczu futbolowym NFL pomiędzy New England Patriots i Washington Redskins, czwartek, 7 sierpnia 2014, w Landover, Md.
Patrioci Jimmy Garoppolo Meczu Futbolowym Nfl Pomiędzy New England Patriots — Zdjęcie stockowe
Larry Fitzgerald Wide Receiver for the Arizona Cardinals rozgrzewa się w ramach przygotowań do rozpoczęcia meczu Nfc Wildcard przeciwko Green Bay Packers 10 stycznia 2010 roku w Phoenix, Az. Kardynałowie pokonali Packersów 51-45 w nadgodzinach..
Odbiornik Jerheme Urban Wide dla Kardynałów Arizony. — Zdjęcie stockowe
Larry Fitzgerald szeroki odbiornik dla Arizona Cardinals. — Zdjęcie stockowe
Steve Breaston z Arizona Cardinals zdobywa przyłożenie w czwartym kwartale, by podnieść Cardinals o 45-38 punktów. Steve Breaston miał 7 połów na 125 jardów. Nfc Wild Card zagrał 10 stycznia 2010 w Phoenix, Az.
Steve Breaston zdobywa punkty w czwartym kwartale na dzisiejszym meczu Nfc Wild Card przeciwko Green Bay Packers. — Zdjęcie stockowe

Informacje o użyciu

Możesz użyć tego zdjęcia redakcyjnego bez tantiem "Kurt Warner zalicza pięć przyłożeń w 51-45 Ot zwycięstwa nad Green Bay Packers w Nfc Wild Card Game w Phoenix, Az." do celów osobistych i niekomercyjnych zgodnie z licencją standardową. Ten obraz stockowy może być używany do zilustrowania historii w artykułach w gazetach i czasopismach oraz postach na blogu. Należy pamiętać, że zdjęcia z zasobów redakcyjnych nie mogą być wykorzystywane w materiałach reklamowych lub promocyjnych.

Możesz kupić to zdjęcie redakcyjne i pobrać je w wysokiej rozdzielczości do 6000x4000. Data wgrania: 21 sty 2020