Kei Nikoshori — Zdjęcie stockowe
Tylko do użycia redakcyjnego

Kei Nikoshori — Fotografia stockowa redakcyjna

Kei Nikishori z Japonii służąc John Isner w Stanach Zjednoczonych podczas ich ćwierćfinał meczu singli mężczyzn w Miami Open Tennis, Crandon Park Tennis Center, Key Biscayne, Floryda na 2 kwietnia 2015. Pan Isner zwyciężył w prostych zestawach 6-4 6-3

— Zdjęcie od Wimbledon

Ta sama seria:

Serena Williams służący do Naomi Osaka w ich pierwszym meczu rundy w Miami otwarty turniej tenisowy, Florida Crandon Park, Key Biscayne, innych niż 21. Marca 2018 r. Osaka Pani wygrał w dwóch setach 6-3,6-2.
Serena Williams Służący Naomi Osaka Ich Pierwszym Meczu Rundy Miami — Zdjęcie stockowe
Sabine lisicki młoda kobieta niemiecki tenisista gracza usługa zrealizują z sąd dwójka podczas meczu pierwszej rundy turnieju open tennis sony klucz biscayne, florida 20 marca 2013.
Tenis służyć po drodze — Zdjęcie stockowe
Niemiecki kobiet tenisista gracz sabine liswicki uderzenie kolejny przodek w swoim pierwszym meczu rundy w sony chanionships open tennis crandon Park na klucz biscayne, florida 20 marca 2013 r. liswicki utracone przez wyniki 6-3,3-6,6-4
Sabine liswicki uderzenie forhend na biegu — Zdjęcie stockowe
Carla Suarez Navaro służąc z sądu Deuce podczas półfinału meczu w Miami Open na Key Biscayne Florida 2 kwietnia 2015.
Formie służyć tenis — Zdjęcie stockowe
Sabine lisicki, niemiecki tenisista, służący do simona halep w pierwszym meczu rundy turnieju open tennis sony crandon parku centrum tenisowe, klucz biscayne, florida 20 marca 2013 roku. MS.Lisicki przegrał mecz 6-3,3-6,6-4.
Sabine Lisicki — Zdjęcie stockowe
Sabine liswicki, Niemka profesjonalny tenisista ustawienie do zagrania praworęcznego podczas jej utraty meczu do simona halep mistrzostwach open tennis sony, na klucz biscayne, florida na 20 marca 2013.
Rakieta powrót — Zdjęcie stockowe
Victoria Azarenka uruchomiony aby powrócić piłkę podczas wiecu z Catherine Bellis w pierwszej rundzie Open w Miami na Florydzie Crandon Park, Key Biscayne, na 21 marca 2018 r. Azarenka Pani wygrał mecz 6-2,6-0.
Victoria Azarenka Uruchomiony Aby Powrócić Piłkę Podczas Wiecu Catherine Bellis — Zdjęcie stockowe
Naomi Osace jazdy dwa leworęczna wzdłuż linii w meczu pierwszej rundy się z Sereną Williams w Miami otwarty turniej tenisowy, Crandon Park, Key Biscayne, Floryda na 21 marca 2018 r. Osaka Pani wygrał w dwóch setach 6-3,6-2.
Naomi Osace Jazdy Dwa Leworęczna Wzdłuż Linii Meczu Pierwszej Rundy — Zdjęcie stockowe
Naomii Osaka czeka na powrót służyć Serena Williams w pierwszej rundzie z Miami otwarty turniej tenisowy na Florydzie Crandon Park, Key Biscayne, na 21 marca 2018 r. 20 lat Stare Pani Osaka pokonał 36-letnia pani Williams w prosty zestaw 6-3,6-2.
Naomii Osaka Czeka Powrót Służyć Serena Williams Pierwszej Rundzie Miami — Zdjęcie stockowe
Andrea Petkovic przygotowuje się do trafienia w powrót forhend podczas jej meczu z Carla Sanchez navaro w turnieju tenisowym Miami Open w Crandon Park, Key Biscayne na Florydzie w dniu 2 kwietnia 2015. Pani Navaro zwyciężył w prostych zestawach 6-3 6-3.
Forhend przygotowania — Zdjęcie stockowe
Sabine lisicki Niemka profesjonalny tenisista zasilania na jej dziesięć asa serwuje w przegranej próbie w pierwszym meczu rundy turnieju open tennis sony na klucz biscayne, florida, na 20 march2013.
Podawać moc — Zdjęcie stockowe
Serena Williams przygotowując backhand podczas wiecu z Naomi Osaka w pierwszym meczu znalazłem się w Miami otwarty turniej tenisowy w Brandon Park, Key Biscayne, Floryda na 21 marca 2018 r. Osaka Pani wygrał w dwóch setach 6-3,6-2.
Serena Williams Przygotowując Backhand Podczas Wiecu Naomi Osaka Pierwszym Meczu — Zdjęcie stockowe
Carla Suarez Navarro służący do Andrea Petkovic w meczu finałowym ćwierć w Miami otwarty turniej tenisowy w Florida Park Crandon, Key Biscayne, na 2 kwietnia 2015.Ms. Navarro wygrał mecz w setach.
Serwis tenisowy po drodze — Zdjęcie stockowe
Serena Williams służący do Naomi Osaka w ich pięści cały mecz w Miami otwarty turniej tenisowy w mflorida Crandon Park, Key Biscayne, 21. March2018. Osaka Pani wygrał w dwóch setach 6-3,6-2.
Serena Williams Służący Naomi Osaka Ich Pięści Cały Mecz Miami — Zdjęcie stockowe
Sabine liswicki Niemka tenisa zawodowego po drodze po uderzeniu forhend podczas utraty wysiłku w pierwszym meczu rundy w sony otwarty turniej tenisowy na klucz biscayne, florida 20 marca 2013.
Forhend follow-through formularza — Zdjęcie stockowe
Naomi Osaka obsługujących do Serena Williams w ich pierwszym meczu rundy turnieju tenisa Miami Open Crandon Park, Key Biscayne, Florida na 21 marca 2018 r. Osaka Pani wygrał w dwóch setach 6-3,6-2.
Naomi Osaka Obsługujących Serena Williams Ich Pierwszym Meczu Rundy Turnieju — Zdjęcie stockowe