Serena Williams Przygotowując Backhand Podczas Wiecu Naomi Osaka Pierwszym Meczu — Zdjęcie stockowe
Tylko do użycia redakcyjnego

Serena Williams przygotowując backhand podczas wiecu z Naomi Osaka w pierwszym meczu znalazłem się w Miami otwarty turniej tenisowy w Brandon Park, Key Biscayne, Floryda na 21 marca 2018 r. Osaka Pani wygrał w dwóch setach 6-3,6-2. — Fotografia stockowa redakcyjna

— Zdjęcie od Wimbledon

Ta sama seria:

Carla Suarez Navarro służący do Andrea Petkovic w meczu finałowym ćwierć w Miami otwarty turniej tenisowy w Florida Park Crandon, Key Biscayne, na 2 kwietnia 2015.Ms. Navarro wygrał mecz w setach.
Serwis tenisowy po drodze — Zdjęcie stockowe
Niemiecki kobiet tenisista gracz sabine liswicki uderzenie kolejny przodek w swoim pierwszym meczu rundy w sony chanionships open tennis crandon Park na klucz biscayne, florida 20 marca 2013 r. liswicki utracone przez wyniki 6-3,3-6,6-4
Sabine liswicki uderzenie forhend na biegu — Zdjęcie stockowe
Carla Suarez Navaro Hiszpanii przygotowuje się do trafienia backhand w ćwierćfinale meczu z Andrea Petkovic w turnieju tenisowym Miami Open w Crandon Park, Key Biscayne, Floryda w dniu 2 kwiecień 2015.
Backhand rakieta z powrotem — Zdjęcie stockowe
Sabine liswicki, Niemka profesjonalny tenisista ustawienie do zagrania praworęcznego podczas jej utraty meczu do simona halep mistrzostwach open tennis sony, na klucz biscayne, florida na 20 marca 2013.
Rakieta powrót — Zdjęcie stockowe
Victoria Azarenka przygotowanie do zagrania praworęcznego forehandu zwrot w jej meczu z Christine Bellis na pierwszy dzień i pierwsza runda otwartych Miami, Crandon Park, Key Biscayne, Florida na 21 marca 2018 r. Azarenka Pani drewna meczu 6-2,6-0.
Victoria Azarenka Przygotowanie Zagrania Praworęcznego Forehandu Zwrot Jej Meczu Christine — Zdjęcie stockowe
Naomi Osaka przygotowanie trafić dwa leworęczna w swoim pierwszym meczu rundy przeciwko Serena Williams w Miami otwarty turniej tenisowy na Florydzie Crandon Park, Key Biscayne, na 21 marca 2018 r. MS Osaka wygrał w dwóch setach 6-3,6-2.
Naomi Osaka Przygotowanie Trafić Dwa Leworęczna Swoim Pierwszym Meczu Rundy — Zdjęcie stockowe
Sabine lisicki Niemka profesjonalny tenisista zasilania na jej dziesięć asa serwuje w przegranej próbie w pierwszym meczu rundy turnieju open tennis sony na klucz biscayne, florida, na 20 march2013.
Podawać moc — Zdjęcie stockowe
John Isner służył kei Nikoshori podczas ich ćwierćfinału meczu w Miami Open, Crandon Park Tennis Center, Key Biscayne na Florydzie w dniu 2 kwietnia 2015. Mr. Isner wygrał w prostych zestawach 6-4 6-3.
Służyć zasilania tenisowy — Zdjęcie stockowe
Carla Suarez Navarro, służąc do Andrea Petkovic podczas ich kobiety pół meczu finałowym w Miami Open, Crandon Park, Key Biscayne, Florida, 2 kwi 2015. Navarro Pani wygrał w dwóch setach 6-3 6-4
Usługi po drodze — Zdjęcie stockowe
Sabine liswicki Niemka tenisa zawodowego po drodze po uderzeniu forhend podczas utraty wysiłku w pierwszym meczu rundy w sony otwarty turniej tenisowy na klucz biscayne, florida 20 marca 2013.
Forhend follow-through formularza — Zdjęcie stockowe
Młoda kobieta tenisista po wykonywanie potężnym dwa wręczył leworęczna w profesjonalny tenis mecz w południowo-wschodniej Florydzie
Pani tenisista — Zdjęcie stockowe
Kei Nikishori z Japonii służąc John Isner w Stanach Zjednoczonych podczas ich ćwierćfinał meczu singli mężczyzn w Miami Open Tennis, Crandon Park Tennis Center, Key Biscayne, Floryda na 2 kwietnia 2015. Pan Isner zwyciężył w prostych zestawach 6-4 6-3
Kei Nikoshori — Zdjęcie stockowe
Kei Nikoshori uderzenie napowietrznych smash podczas jego ćwierćfinał mecz z John Isner Open Miami na Florydzie Crandon Park Tennis Center, Key Biscayne, na 2 kwietnia 2015. Isner Pan zwyciężył w dwóch setach 6-3 6-4.
John Isner uderza w ćwierćfinał meczu z kei Nikoshori w Miami Open w Crandon Park Tennis Center, Key Biscayne na Florydzie 2 kwietnia 2015. Isner wygrał w prostych zestawach 6-4 6-3.
John Isner — Zdjęcie stockowe
Wpływ twarz rakieta tenis na dwie piłki rękami backhand strzał.
Dwóch strzał ręką backhand tenis — Zdjęcie stockowe
Naomi Osaka zwracanie Serena Williams służyć w ich pierwszym meczu rundy turnieju tenisa Miami Open Crandon park, Key Biscayne, Florida na 21 marca 2018 r. Osaka Pani wygrał w dwóch setach 6-3,6-2.
Naomi Osaka Zwracanie Serena Williams Służyć Ich Pierwszym Meczu Rundy — Zdjęcie stockowe

Informacje o użyciu

Możesz użyć tego zdjęcia redakcyjnego bez tantiem "Serena Williams przygotowując backhand podczas wiecu z Naomi Osaka w pierwszym meczu znalazłem się w Miami otwarty turniej tenisowy w Brandon Park, Key Biscayne, Floryda na 21 marca 2018 r. Osaka Pani wygrał w dwóch setach 6-3,6-2." do celów osobistych i niekomercyjnych zgodnie z licencją standardową. Ten obraz stockowy może być używany do zilustrowania historii w artykułach w gazetach i czasopismach oraz postach na blogu. Należy pamiętać, że zdjęcia z zasobów redakcyjnych nie mogą być wykorzystywane w materiałach reklamowych lub promocyjnych.

Możesz kupić to zdjęcie redakcyjne i pobrać je w wysokiej rozdzielczości do 4928x3264. Data wgrania: 22 mar 2018